logo

Daha fazla bilgi, danışmanlık ve satın almak için

Çatı Penceresi Nedir?
Çatı altındaki yaşamı gün ışığı ve temiz hava ile buluşturmak için tasarlanan pencerelerimiz, çatı gibi kritik bir noktada kullanılması sebebiyle dikkat edilerek seçim yapılması gereken bir üründür.
Tüm çatı türleri ile uyumlu pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. En yaygın olarak kullanılanları ortadan menteşeli ve üstten kollu, ısı kesen cam özelliği taşıyan pencerelerdir. Özellikle akdeniz ve çevresi ülkelerde ısı kesme özelliği çatı penceresi alanında en önemli özellik olarak öne çıkmaktadır.

Neden Çatı Penceresi?
Çatı pencereleri kullanıldığı mekanlara gün ışığı ve temiz hava getirerek bu alanların yaşam kalitesini yükselten ürünlerdir. Doğru konumlandığında odalarınıza hacimde kazandıran pencerelerimiz konforlu iç mekanlar oluşturmak adına en doğru tercihtir.
Bunların yanında gün ışığı ve temiz havanın insan sağlığına önemli etkileri bulunmaktadır. Çatı pencereleri bu ihtiyaca en efektif çözümü getiren ürünlerdendir.

Geleneksel Çözümler?

Bu alanda geleneksel çözümler yaygın olarak kullanılmasına rağmen son kullanıcının memnuniyeti gerek ortaya çıkan sorunlar gerek gün ışığı alma konusundaki etkisizliği sebebiyle çatı pencereleri tercih edilmelidir.
Çatı üzerinde en önemli 2 detay ısı ve su yalıtımıdır. Bu özellikleri sağlamayan gerek çatı pencereleri gerek geleneksel çözümler çok büyük masraflara yol açabilir/ ısı geçirgenliği sebebiyle konforsuz bir ortam oluşturabilir.

Neden VELUX?
Geleneksel çözümler pencerelerin aksine VELUX, tüm detaylara hakim profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini en önemli hedefi olarak görmektedir.
VELUX pencere alımı ile şunlara sahip olursunuz;
Türkiye iklimine uygun ürün yelpazesi
VELUX Türkiye garantisi (sadece VELUX’te)
80 yıllık Dünya 20 yıllık Türkiye tecrübesi
Satış öncesi uzman ekip desteği
Geniş bayi ağı
Satış sonrası servis ve yedek parça hizmeti
Konfor arttırıcı geniş aksesuar yelpazesi

Daha fazla bilgi, danışmanlık ve satın almak için